Тернопільських чоловіків, віком до 43 років, призиватимуть на військову службу

0
769

арміяУ лютому розпочнуть призов на службу у Збройних силах України громадян, віком до 43 років, які закінчили військові кафедри – повідомили в обласному військовому комісаріаті.

На початку січня окремі ЗМІ подали інформацію про те, що в 2017 році на строкову службу покличуть також і випускників військових кафедр. У Тернопільській області є понад 4 тисячі офіцерів запасу.

– Але щоб ви розуміли, розпорядчого документа у нас поки що немає, – каже т.в.о обласного військового комісара, полковник Олександр Скумбрій. – То десь подали в ЗМІ. Але є відомості про те, що в лютому розпочнеться призов цієї категорії громадян терміном на 18 місяців. Необхідну кількість визначать на основі того, скільки осіб буде звільнено з офіцерського складу в цьому році. Ті, які закінчили військові кафедри у ВНЗ, можуть бути призвані на службу указом Міністра оборони.

Сьому хвилю мобілізації поки не оголошуватимуть. Її альтернатива – служба за контрактом.

–  Нам потрібні водії категорії С, командири бригад, навідники. – Продовжує заступник командира окремої 44-ї артилерійської бригади, майор Святослав Гібляк. – Всіх бажаючих прошу звертатись до представників військкомату. Наша військова частина заслуговує на подальше життя.

Європейські умови під час служби пропонують у Львівській окремій десантно-штурмовій бригаді ВДВ. Тут також є вакансії для жінок.

– Наша бригада входить до складу європейських сил швидкого реагування, -Розповідає заступник командира роти по роботі з особовим складом, старший лейтенант Юрій Костик. – Тобто наші військові навчаються у спеціалістів з Польщі, та Румунії. Мають також можливість підвищити рівень з англійської мови. Для них створили мовні курси.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ