Бібліотекарі вирахували, кого з тернопільських письменників читають найбільше

0
309

книжкиШалений ритм сучасного життя часто не залишає нам часу для улюблених справ, але істинні книгомани й книголюби завжди знайдуть можливість прожити чергове життя разом із книжкою. А от, що ж найбільше цікавить саме тернопільського читача?

– Ми раді, що найпопулярнішими є книжки для дітей, – розповідає директор книгарні «Дім книги», видавництва «Навчальна книга – Богдан» пані Ірина. – На Миколая, на Різдво купують в подарунок саме ці книжечки. Діти читають їх із задоволенням. Є зараз також дуже багато книжечок від видавництва «Старого лева».

Читати стали більше. Якщо ж говорити про жителів обласного центру, то їхні вподобання доволі різні й залежать від вікової категорії.

– Дорослі зараз читають «Дім дивних дітей», «Крадійка книжок» – це зарубіжні автори, – продовжує пані Ірина. – Але й багато наших книжок. Популярна книга тернопільської письменниці Лесі Романчик «Благословен, хто йде». Також багато купують книжки Ніни Фіалко. Аудиторія молоді читає багато українських сучасних авторів – Макса Кідрука, Надійку Гербіш, Марію Матіос та інших.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ