Жителів Тернопільщини просять розказати правду про свої села і міста

0
217

turyzmКонкурс на кращу ідею промоції туристичної привабливості історичних міст та містечок Тернопілля продовжили до 15 березня. Саме тоді в області відбуватиметься перший Тернопільський туристичний форум. Відзначити переможців мали 19 грудня 2016 року, в день Святого Миколая, проте через малу кількість учасників, нагородження не відбулося.

– Наші містечка заслуговують уваги. Туристи приїжджають на Тернопілля і хотілось би, щоб кожне було достойно представлене. – Розповідає один із організаторів, співробітник національного Заповідника «Замки Тернопілля» Тетяна Думська. – Наш заповідник проводить чимало таких цікавих проектів. Спочатку ми думали організувати його на місцевому рівні, але стало шкода ідеї і ми звернулися до управління туризму, нас підтримали і цей проект уже виріс.

На сайті управління туризму розмістили інформацію про умови конкурсу. Переможців визначатимуть у 4 номінаціях: за кращі відеоролик (до 3 хвилин); фото; аудіоролик (до 3 хвилин);плакат. Прийом заявок до 15 лютого 2017 року.

– У конкурсі можуть брати участь всі – фізичні, юридичні особи, незалежно від форм власності. – Говорить начальник управління Назар Яворський. – Молодь, незалежно від віку, навчальні заклади, заклади культури, тобто всі.

Заявку на участь в конкурсі можна заповнити на сайті управління туризму облдержадміністрації.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ