У Тернополі посилено чистять те, чого нема

0
474

top-photoСьогодні у файному місті Тернопіль сталася безпрецедентна подія – тернопільська міська рада заздалегідь попередила про початок роботи на вулицях спеціальної снігоочисної та снігопосипальної техніки.

І це не першоквітневий жарт. Це офіційна інформація, розповсюджена на сайті міської ради. Там так і написано: «У зв’язку з снігопадами у Тернополі оголошено «зелений рівень» системи оповіщення. Тернополян просять забрати транспортні засоби з центральних вулиць щоб не заважати роботі отієї техніки, яка з’явиться на вулицях Тернополя о 13 годині.

Я довго вдивлявся у вікно. І навіть побачив маленький тракторець. Але так і не помітив снігу. Тим більше снігопаду.

Таке відчуття, що хтось, хто поклав на свої плечі важкий тягар очищення міських вулиць від снігу, перебуває зараз в якомусь екзотичному засніженому регіоні і ще не зовсім відійшов від святкування Нового року. Ось і здається йому, що Тернопіль засипає снігом.

З іншого боку, це і справді якась суто тернопільська аномалія. Коли сніг був, не було техніки. Коли ж нема снігу, її виводять на вулиці. Цікаво, чи дочекаються тернополяни дня, коли сніг і техніка нарешті таки зустрінуться.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ