Для аварійного ремонту тернопільські шляховики використовують холодні суміші

0
112

unnamedДорожники продовжують ліквідовувати аварійну ямковість на автошляхах Тернопільщини.

Сьогодні такі роботи тривають за напрямками:  Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече, Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знамʼянка, Тернопіль-Ланівці, Городище-Зарваниця-Бучач, Галич-Сатанів, Івано-Франківськ-Бучач-Тернопіль, Татарів-Косів-Коломия та обхід Тернополя.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області виконують роботи бригади Тернопільської, Заліщицької, В.Березовицької, Кременецької дорожньо-експлуатаційних дільниць та Збаразького, Теребовлянського, Ланівецького,  Бучацького, Борщівського райавтодорів.

Довідково. При ліквідації аварійної ямковості роботи проводяться холодними асфальтобетонними сумішами з додаванням спеціальних добавок, які дозволяють працювати у холодну пору року та при низьких температурах. За якістю цих матеріалів слідкують працівники лабораторії, а за якістю виконаних робіт – спеціалісти з відділу контролю Служби доріг. Різкі перепади температури з «+»˚С на «-»˚С , надмірна вологість та перевантаження проїжджої частини призводять до передчасного руйнування автошляхів. Саме тому вчасна ліквідація аварійної ямковості дозволяє попередити утворення вибоїн та подальше руйнування дорожнього покриття. А основне – забезпечити безпечний рух транспорту та зменшити аварійність на автошляхах області.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ