У Тернополі є кому руйнувати, але нема кому – ремонтувати

0
119

зруйнована дорога

На сайті Тернопільської міської ради у рубриці «Питання-відповіді» з’явилося повідомлення, яке можна назвати криком душі. Хоча підписане воно, можна сказати, анонімом – адже назвати себе може будь-хто, та від цього проблема не стає меншою.

«Шановна, Тернопільська міська рада!

Змилуйтеся над жителями вулиць Петриківської, Яремчука, Братів Гжицьких, Тісної, Виговського та Достоєвського. Будь ласка, в бюджеті 2017 закладіть кошти на ремонт жахливої дороги по вул. Достоєвського.

Це один з двох заїздів з основних доріг (в даному випадку з Кривоноса) до вищевказаних вулиць. Інший є по Яремчука з Мазепи, проте там проблемний заїзд з крутим підйомом – взимку проблематичний.

Дорогу на Достоєвського протягом 2000-х років знищили забудовники важкою технікою при будівництві кількох багатоповерхівок по цих вулицях. Загалом тут близько 20 багатоквартирних 5-9 поверхових будинків, крім приватного сектора.

У переписці на форумі по цьому питанню депутатом Іваном Сороколітом зауважувалося, що Достоєвського приватний сектор і співфінансування необхідне з мешканцями Достоєвського. Проте чому мешканці Достоєвського повинні робити дорогу, яку в основному амортизують жителі вищевказаних вулиць. Крім того жителі усіх вказаних вулиць як і Достоєвського сплачують податки, з яких формується міський бюджет, відповідно необхідно цю дорогу робити з міського бюджету.

Наперед дякуємо.»

Як бачимо, тут є цікавий факт. Якщо вірити авторам звернення, то дорогу руйнували забудовники. А як доходить до ремонту, то людей змушують вкладати власні кошти.
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ