Фатальна буква для двох міських голів Тернополя

0
560

2e4fc0e-123Вдруге стати міським головою Тернополя Роману Заставному завадило сміття.

Тернополяни напевне все ще пам’ятають ту ситуацію. Жителі кількох прилеглих до Малашівського сміттєзвалища сіл не один місяць блокували дорогу. Тим часом Тернопіль не настільки цвів, наскільки пахнув.

Усі спроби Романа Йосиповича вирішити «сміттєву кризу» виявилися марними. У ті дні, вірніше навіть місяці, він звинувачував у ситуації одну політичну силу, якій дуже хотілося у кріслі міського голови бачити свого однопартійця.

Ставка на сміття спрацювала. І жителі Малашівців і навколишніх сіл чомусь одразу перестали протестувати проти тернопільського сміття.

А ось Сергій Надал зумів вдруге стати міським головою. І, здавалося б, все у нього добре і під контролем. Але тут впав сніг.

Сергію Віталійовичу пощастило трішки більше, ніж його попереднику. До сміттєвої кризи доклалися люди і домовитися з ними не вдалося. Снігову ж – спровокувала погода і погода ж її вирішила. Миттєве потепління допомогло комунальникам впоратися з проблемою.

Проте не виключений варіант, що тернополяни цю ситуацію запам’ятають надовго.

Варто зауважити, що сміття і сніг починаються на ту ж букву. Хоча звинувачувати у міських проблемах букву було б наївно. Буква не винна, що люди погано виконують свої обов’язки.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ