Жителі Тернопільщини шоковані стрімким зростанням своїх зарплат

0
2084

zp__650x410Не знаю як хто, а я хочу жити на Тернопільщині. І не варто робити такі здивовані очі. Я ще не настільки втратив орієнтацію у просторі, щоб не розуміти, що саме тут і перебуваю. Але хочу жити на тій Тернопільщині, про яку днями йшлося на колегії обласної держадміністрації.

На тій Тернопільщині, де усі показники зростають, як тиск у пенсіонерів, коли вони отримують платіжки за комунальні послуги. Де покращення йде такими темпами, що люди за ним просто не встигають.

На тій Тернопільщині, де збільшуються обсяги реалізації промислової продукції і оборот роздрібної торгівлі. Де аграрії б’ють рекорди з врожайності і намолоту.

Але найбільше я хочу жити на тій Тернопільщині, де за 9 місяців цього року середня заробітна плата зросла на 26 з половиною відсотків. На 26! Це більше, ніж на чверть. А ще хотів би познайомитися з тими людьми, у яких так стрімко зростає зарплата. І навіть їм трішки позаздрити. Хоча заздрість – не найкраще почуття.

Я чудово розумію, що мова йде про середню зарплату. Тобто у когось вона зросла на гривню, а у когось на тисячу, у підсумку ж і вийшла вражаюча цифра 26 з хвостиком відсотків. Але хіба це щось змінює? Головне, що в області все зростає. А ось у кого – це вже другорядне.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ