Адвокатів чи прокурорів зіграють депутати Тернопільської обласної ради?

0
251

film-volyn-2016-10-10Галас, який здійняли навколо польського фільму «Волинь», можливо і оминув би нашу область, якби кілька ролей у ньому не зіграли актори Тернопільського обласного драматичного театру імені Тараса Шевченка. На сьогодні відомі прізвища щонайменше 5 «героїв» скандалу. Це – Ірина Складан, Олег Кирилів, Ігор Наконечний, Сергій Бачик і Володимир Процюк.

На захист винуватців встав головний режисер Українського драматичного театру імені Марії Заньковецької Федір Стригун, заявивши, що насправді нічого страшного не сталося. Адже держава жодним чином не піклується про театр, не надає йому ніякої підтримки і якщо людям запропонували якийсь підробіток, то нічого страшного у цьому нема.

З іншого боку лунають заяви, що багато акторів відмовилися зніматися у фільмі саме через його антиукраїнськість.

Наші ж актори на свій захист переконують, що їх ввели в оману. І уже на стадії монтажу фільм змінили так, що він практично не відповідав сценарієві.

Що б там не було, але за цю ситуацію вирішили взятися і депутати Тернопільської обласної ради. На сесії, яка відбудеться 28 жовтня, планують створити спеціальну комісію, яка повинна розглянути цю ситуацію і винести відповідний вердикт. А ось у ролі адвокатів чи прокурорів виступлять депутати,  дізнаємося найближчим часом.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ