Завтра тернополянам розкажуть про розкриття трьох резонансних злочинів

0
222

vilchЗавтра о 18 годині репрезентуватимуть книжку “Шерлок Холмс на Форумі видавців” тернопільського короля детективу Олександра Вільчинського. Запрошують книгарня “Є” та видавництво «Навчальна книга – Богдан». Модератор – Юрій Матевощук.

Розслідування у стилі Грабовського – це коли все відбувається незалежно, в обхід, а чи й навіть усупереч волі офіційних органів. Отож, журналіст Андрій Грабовський, він же Граб, — головний герой романів відомого майстра детективного жанру Олександра Вільчинського, — знову починає розплутувати кримінальні історії. Цього разу він з’являється у нових повістях: «Рибальський детектив», «Шерлок Холмс на Форумі видавців», «Кохання в Макові».

Граб не шукає неприємностей, він просто береться допомагати іншим, але події не завжди розвиваються так, як хотілося б: чи то на банальній риболовлі, чи на Форумі видавців у Львові, чи у сільському санаторії. Відтак маємо рибальський, львівський і курортний детективи. А герой оповідання, що ввійшло до збірника («Пограбування по-українськи»), – такий собі Бодь, він просто має вікно, що виходить на банк…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ