Тернополяни хочуть не лише бруківки, а й нових шкіл

0
270

imagesНа сайті Тернопільської міської ради у рубриці «Питання-відповідь» тернополянка Євгенія висловлює невдоволення новими навчальними закладами.

«Чудово, що розбудовується наше місто, молодіє, стає сучасним та затишним. Багатоповерхівки, як оселедці в банках, тісненько туляться одна до одної, з’являються нові мікрорайони. Зазвичай, молоді сім’ї заселяються в таких будинках. Як грибочки, «ростуть» барвисті дитячі майданчики. Це, звичайно, похвально, але діти не тільки граються, їм потрібно розвиватися та навчатися в нормальних умовах.

Особливо забудовується мікрорайон «Дружба»: вулиці Будного, Просвіти, Лучаківського, Тролейбусна, Бережанська. Школи №9 і №16 переповнені. Діти навчаються у дві зміни. У класах по 34, а то й більше дітей. Хоча багато дітей відвідують школи №6 і №24.

Навчання у другу зміну – безрезультативне. Діти позбавлені батьківського догляду зранку, а ввечері (уроки майже до 19:00) не залишається часу на виконання домашніх завдань, мова вже не йде про гуртки та заняття за інтересами. Та й в школах діти тісняться у добудованих кабінетах, переобладнаних підсобних приміщеннях. Це така сучасна школа? Нове якісне навчання?

Чому за більш, ніж 25 років, у нашому місті не збудовано жодного нового, повноцінного, сучасного дитячого закладу – садочка, школи, художньої чи спортивної школи (художня школа на «Дружбі» тісниться у підвальному приміщенні). Міні-садочок на вулиці Юності не врятує ситуацію!

Шановні місцеві можновладці! Чому при плануванні забудови міста не враховуєте будівництво інфраструктури, а зокрема шкіл, садочків тощо? Як ви будете вирішувати цю проблему? Коли ви створите дітям комфортні умови для навчання та розвитку? Можливо варто переймати досвід у сусідніх областях.

Дбайте про майбутнє покоління! Нехай дітям запам’ятаються щасливі шкільні роки, а не «відбувальщина» у другу зміну!»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ