Громадський активіст назвав нардепа від Тернопільщини зрадником

0
388

14322675_1112120202175241_308748419394850844_nГромадський активіст, член Самооборони Майдану Тернопільщини Іван Ковалик на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук висловив невдоволення присутністю народного депутата Михайла Головка на телеканалі «Інтер» у програмі «Чорне дзеркало».

«Сьогодні активісти Всеукраїнської мережі #вільнілюди зробили коридор ганьби для політиків, які є гостями політичного ток-шоу «Чорне дзеркало» на телеканалі «Інтер». – пише Іван Ковалик. – Соромно за нардепа від БПП Максима Куряного, який пройшов коридор ганьби і пішов на “шоу”. В зрадницькій позицій БЮТу чесно кажучи вже давно не сумніваюся. Найбільше дісталося Капліну!

А найбільше мене цікавить присутність в прямому ефірі нардепа від Тернопільщини Михайла Головка! Головним політтехнологом «Інтеру» є Ігор Шувалов – громадянин РФ. Що ж ви, пане Михайле, забули на телеканалі, який є “рупором Кремля”? Може у Вас приязні стосунки з Льовочкіним чи Фірташем? Бо як на мене – це зрада своїх виборців, зрада ідей ВО «Свобода»! Невже Вам приємно бути в товаристві цих запроданців?
З нетерпінням чекаємо у Тернополі!»

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ