Перекладач книжок про Гаррі Поттера відвідав Тернопільщину

0
220

vbatiarcdДнями Кременецьку школу-інтернат, на запрошення директора цього навчального закладу Володимира Мишка, відвідав український співак, автор численних пісень на вірші сучасних українських поетів Віктор Морозов. Завдяки своєрідному голосу та вправному володінню гітарою він завоював значну популярність в Україні і за кордоном.

Народившись 15 червня 1950 року у Кременці, Віктор розпочав свою музичну кар’єру на початку сімдесятих років у Львові. Створив одні з найперших українських рок-груп – “Quo Vadis”, “Арніку”. Від 1976 року Віктор працював солістом ансамблю “Ватра”, а у 1979 році став солістом популярної “Смерічки”. Завдяки цьому він мав можливість тісно співпрацювати з багатьма відомими співаками й композиторами, такими як Оксана Білозір, Назарій Яремчук, Володимир Івасюк та іншими. З цими ансамблями Віктор також мав змогу подорожувати, представляючи Україну на багатьох міжнародних музичних фестивалях.

Також він є відомим перекладачем. Йому належать переклади всіх частин світового бестселера Дж. К. Ролінґ про Гаррі Поттера, що особливо зацікавило учнів Кременецької школи-інтернат.

На зустріч із Віктором Морозовим завітала ще одна визначна особистість та гордість Кременця, український бард, кобзар Василь Жданкін. Далекого 1989 року вони разом брали участь у конкурсі “Червона Рута” та виконали гімн України, що було заборонено у той час. А від імені громади міста Віктора Морозова вітав перший заступник міського голови Микола Матвіюк, який вручив гостю пам’ятний подарунок та висловив слова вдячності та поваги. – повідомляє сайт Кременецької міської ради.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ