Тернопільським шахраям про це не варто забувати

0
205

imagesНе скажу, що щодня, але таки щотижня не минає, щоб не з’явилася інформація про те, як у тому чи іншому куточку Тернопільщини шахраї обдурюють людей на великі гроші. Така проблема не лише у нашому краї – любителів легкої наживи вистачає тепер по всій Україні. Ось тільки не всюди їм сходить з рук.

Недавно в одному із сіл Чернівецької області двоє шахраїв розвели на тисячу доларів 81-річного місцевого жителя. Злочинна пара була настільки нахабною, що отримавши бажане, ще й попросили у дідуся накинути кілька гривень на каву. Господар зрозумів, що його обвели навколо пальця, коли за гостями вже й слід простиг.

На цьому ця історія так би і закінчилася, якби не банальна жадібність. Шахраям здалося, що вони можуть провернути свою аферу ще раз із тією ж жертвою і вони повернулися до дідуся. А той виніс із помешкання не гроші, а мисливську рушницю. Чоловіки встигли сісти у машину, але від’їхали не далеко – куля влучила у шию одному з них. А дідусь, «вполювавши» зловмисника, викликав правоохоронців.

Кримінальне провадження тепер відкрили і проти шахраїв, і проти пенсіонера. Ось тільки на його захист встало все село.

Ця історія мала б стати хорошим уроком для тих хитрунів, які намагаються видурювати у людей гроші і на Тернопільщині. Бо ніколи не вгадаєш, що тебе очікує – пачка грошей чи хороший дрючок.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ