Біля Тернополя знову будують біатлонну базу

0
587

48956Будівництво біатлонної бази у селі Підгороднє, що біля Тернополя, знову на порядку денному. Планують, що траса відповідатиме усім сучасним вимогам і зможе навіть приймати етапи Кубка світу. Залишилося практично всього нічого – знайти 10 мільйонів гривень, необхідні для завершення проекту. Тернопільська влада сподівається отримати частину з фонду соціально-економічного розвитку і частину з міжнародних грандів.

Траса має мати довжину 4 кілометри і 30 установок на стрільбищі.

Та перш ніж почати будівництво траси, потрібно ще отримати дозволи від кількох організацій, зокрема природозахисних.

А це досить цікавий нюанс. Хоча б тому, що цю трасу будують вже не вперше. Три роки тому, коли у тернопільській облдержадміністрації головним був Валентин Хоптян, цю тему уже порушували.

Щоправда, тоді довжина траси спочатку мала бути 2,3 кілометри. Крім того, 11 організацій, серед яких і екологи, дали дозвіл на будівництво траси. І почалося активне будівництво – вирізали дерева, завезли щебінь і пісок.

Трішки пізніше внесли деякі зміни – збільшили довжину траси до 3,5 кілометрів.

Як зауважив тодішній начальник управління з питань фізкультури і спорту Ігор Підгайний,  це має бути біатлонна база європейського зразку і там ми зможемо проводити змагання не тільки всеукраїнського, а й міжнародного рівня.

Як бачимо, історія і справді має здатність повторюватися. Бо як наголосив сьогоднішній начальник управління фізичної культури і спорту Віктор Мацикур, якщо вдасться реалізувати цей проект, ми ввійдемо в історію тернопільського спорту.

Тепер і справді залишається довести цей проект до фінішу, щоб в історію увійти, а не вляпатися, як попередники.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ