Тернопільські багатоповерхівки атакують велетенські гризуни

0
515

14231386_632761186892346_1038013126246787825_oПро надзвичайну подію, яка трапилася у квартирі на 9 поверсі однієї з тернопільських багатоповерхівок повідомила нещодавно на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук Світлана Гуменна.

Жінка розповіла, що чула чи то з ванної кімнати чи то з туалету дивні звуки. Вирішивши, що сусіди зверху вкотре її заливають, пішла перевіряти ситуацію. І у дверях туалету остовпіла – з унітазу на неї дивився щур.

Страх, звичайно, має великі очі, а якщо врахувати ось таку несподівану зустріч жінки і гризуна, то можна було б вести мову і про перебільшення, та все ж пані Світлана запевняє, що непроханий гість був більшим за її руку.

Для ліквідації гризуна викликали черговий наряд ДСНС. Двоє «надзвичайників», після кількахвилинної боротьби, під час якої щур навіть намагався «осідлати» одного з них, все ж загрозу ліквідували.

У коментарях під публікацією багато тернополян рекомендують тримати у помешканнях котів – тоді точно є гарантія, що гризуни вас обминуть.

Пані Світлана працювала прес-керівником Управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації. Нині перебуває у декретній відпустці. На щастя, на момент інциденту дочки вдома не було. Можна уявити, як могла перелякатися дитина, побачивши таке.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ