Як не закипіти на роботі – вчили працівників Тернопільського молокозаводу

0
342

клубУ Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості відбулося перше засідання новоствореного клубу бізнес-подій, що почав діяти при центрі підтримки підприємницьких ініціатив. У рамках співпраці із ПрАТ ”Тернопільський молокозавод”, одного з

найбільших роботодавців м. Тернополя, та на замовлення дирекції ПрАТ, учасниками першого засідання клубу стали працівники заводу, яким фахівець центру зайнятості Інна Лісовська провела тренінгове заняття на тему: ”Професійне та емоційне вигорання”.

З’ясували чинники, які впливають на емоції, взаємозв’язок між кар’єрою та емоційним станом людини. Обговорили причини та наслідки як професійного, так і емоційного вигорання.

– Правильний підхід роботодавців до організації роботи, спілкування з персоналом підвищують працездатність працівників, покращують мікроклімат та налаштовують усіх на одну ціль – ефективну роботу.  – каже Інна Лісовська. – Це перший клуб у службі зайнятості України, де надаватимуть практичну і теоретичну допомогу представникам бізнесу, трудовим колективам, громадянам, які займаються активним пошуком роботи. Роботодавцям клуб надаватиме юридичні знання у сфері підприємництва; допомога щодо створення комфортного клімату у колективі, спілкування з потенційними працівниками; робота з типовими та нестандартними ситуаціями, що виникають. Особам, які шукають роботу: допомога у побудові індивідуальної стратегії професійної реалізації; активізація профсамореалізації, допомога в аналізі особистої ситуації щодо пошуку роботи; сприяння особистому саморозвитку.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ