У Тернополі змагаються кавомани

0
397

ADwhX-s7FeE24 учасники зі Львова, Києва, Рівного, Харкова, Дніпра приїхали до Тернополя, щоб позмагатися у майстерності вливання спіненого молока до кави. Наше місто у чемпіонаті кубка з Лате-Арту представляють троє баристів.

– Ми оголосили конкурс. – розповідає співорганізатор заходу Віталій Шашурін. – Запланували не більше 20 учасників, зголосилося трошки більше. Перші й потрапили на змагання. Кожен учасник перед тим, як розпочати змагання, кидає спеціальні куби, на яких зображені певні фігури. Саме той малюнок, який випаде, й потрібно вилити у філіжанці кави.

dKQIcHPzebUОцінюють роботу п’ятеро суддів – зі Львова і Києва.

– Усі малюнки складаються із серця, гілочки і їх поєднання. – каже технічний суддя Олексій Федоровський. – Є категорія, в якій виставляють бали, а є та, де тільки “так”, або “ні”. Учасниця зі Львова Анастасія Гдалова кілька років тому пішла навчатися на психолога, а щоб підзаробити грошей, працевлаштувалася у кав’ярню. Дівчина швидко закохалася у свою роботу. І ось уже три роки виливає чудові малюнки на каві, чим радує львівських любителів цього ароматного напою.

– Вважаю, що бариста трішки повинен бути і психологом, і художником. – зауважує Настя. – Коли дівчина приходить до кав’ярні, то вона замовить капучіно або лате. А якщо солідний бізнесмен, то еспресо або американо.

Головний приз – 4 тисячі гривень отримає той, хто найкраще впорається з усіма завданнями.vpm1T0k8pFI

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ