Голова Тернопільської ОДА Степан Барна ночами пише блог

0
414

блогериПро це керівник області розповів під час відкриття першого в нашому місті фестивалю блогерів. Зголосилися 19 учасників, які спеціалізуються на туристичній тематиці.

– Я з Києва. – каже В’ячеслав. – На такому фестивалі вперше. Хочу більше дізнатися про західну частину України і написати про це в своєму блозі.

– Ми вже багато побачили. – розповідає Іван з Кременчука Полтавської області. –  Вразили Бакота, Говерла, Карпати дуже красиві. А взагалі, я сам звідси родом, то дуже люблю цю місцевість.

Голова Асоціації незалежних блогерів Ігор Бігдан розповів про те, що для учасників фестивалю проведуть конкурс кращих матеріалів про Тернопільщину. Призовий фонд – 5 тисяч гривень. За перше місце – 3 тисячі гривень, друге – 1,5 тисячі, третє – 500 гривень.

– Блогін – це взагалі новий вид комунікації. – говорить керівник Тернопільського Медіа Центру Григорій Бурбеза. Два блогери можуть писати про одне й те ж, але по-різному. І от фестиваль спланувати було найлегше, а поєднати всі області, з усіма відмінностями, то треба вміти. Але ми раді, що за весь цей час ніяких складностей не було,

Цими вихідними блогери подорожуватимуть Тернопільщиною, відвідають Микулинці, Бучач, Чортків, Теребовлю, а також Збараж, Вишнівець, Кременець.

Степан Барна привітав учасників фестивалю з прибуттям на Тернопільщину і заохотив писати про рідний край.

– Я собі десь пообіцяв, що не поїду за кордон, поки не побачу всю Україну, – запевнив він.

Керівник області пожартував, що й сам ночами пише блог.

ода

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ