Якщо запросити у гості нема кого

0
336

Володимир ГевкоУ нас тут День народження, ми усі святково вбрались, прибрали кімнату і ніби навіть в настрої. Але запросити у гості нема кого. Цивілізовані країни нас уникають останнім часом, а нецивілізовані краще б сиділи вдома.

У кожного рано чи пізно настає свято, яке доводиться проводити наодинці зі собою. І це теж корисний досвід для того, щоб сісти і зібратись нарешті з думками.

У 25 для України настав час подорослішати і переклеїти фотографію у паспорті.
Ми дуже довго закривали прапорами дірки в економіці і суспільній моралі. І отримали дірку на сході, в якій тепер моторошно завиває вітер із півночі.

Україна мені нагадує того малого сирійського хлопчика, що не сходить зараз із перших шпальт. Вона сидить на кріслі в сандаликах, абсолютно «офігівша» від тих бомбардувань, замурзана і шокована.

Нам не дали пройти нормальним шляхом розвитку і змусили різко подорослішати. Але оця тотальна інфантильність в українському суспільстві тупо не встигає за подіями.
Останніх два роки в пересічного українця довгий розфокусований погляд в нікуди.
У нас є справді цінна державна незалежність, але ми сковані багатьма персональними залежностями на рівні менталітету країни, котрі нівелюють ефект свободи.

Володимир ГЕВКО

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ