Якщо запросити у гості нема кого

0
270

Володимир ГевкоУ нас тут День народження, ми усі святково вбрались, прибрали кімнату і ніби навіть в настрої. Але запросити у гості нема кого. Цивілізовані країни нас уникають останнім часом, а нецивілізовані краще б сиділи вдома.

У кожного рано чи пізно настає свято, яке доводиться проводити наодинці зі собою. І це теж корисний досвід для того, щоб сісти і зібратись нарешті з думками.

У 25 для України настав час подорослішати і переклеїти фотографію у паспорті.
Ми дуже довго закривали прапорами дірки в економіці і суспільній моралі. І отримали дірку на сході, в якій тепер моторошно завиває вітер із півночі.

Україна мені нагадує того малого сирійського хлопчика, що не сходить зараз із перших шпальт. Вона сидить на кріслі в сандаликах, абсолютно «офігівша» від тих бомбардувань, замурзана і шокована.

Нам не дали пройти нормальним шляхом розвитку і змусили різко подорослішати. Але оця тотальна інфантильність в українському суспільстві тупо не встигає за подіями.
Останніх два роки в пересічного українця довгий розфокусований погляд в нікуди.
У нас є справді цінна державна незалежність, але ми сковані багатьма персональними залежностями на рівні менталітету країни, котрі нівелюють ефект свободи.

Володимир ГЕВКОБЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.