У гравців ФК «Тернопіль» чергова неприємність?

0
141

images282Початок цього сезону для ФК «Тернопіль» назвати успішним язик не повернеться. Останнє місце у турнірній таблиці, всього одне набране очко. Єдиним плюсом можна вважати перемогу у Кубку України. Але і тут хто зна чи далі пощастить. Наступний суперник – лідер Першої ліги.

А тут ще й окремі громадяни спокійно сконцентруватися на тренувальному процесі не дають. Хочеться їм довідатися, скільки ж отримують гравці за свою «роботу».

«ФК «Тернопіль» – комунальне підприємство, фінансується з міського бюджету, а отже громадськість міста має бути в курсі рівня зарплат гравців», – петиція приблизно такого змісту з’явилася на сайті Тернопільської міської ради.

До слова, зовсім нещодавно громадські активісти міста склали рейтинг прозорості комунальних підприємств. Так ось, ФК «Тернопіль» і тут зайняв передостаннє місце, набравши 5 очок з 20 можливих. Гірший стан справ лише у «Міського стадіону» і «Центру дозвілля і молодіжних ініціатив ім. Довженка».

Щоб петиція набрала чинності, підтримати її мають 300 чоловік. Поки що бажаючих з’ясувати скільки отримують тернопільські футбольні зірки, назбиралося всього 16.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ