Освячена вода ФК «Тернопіль» не допомогла

0
112

5721.4dba0d09887a4f0a5fda7611e9e94d54Перед матчем з чернівецькою «Буковиною» гравців ФК «Тернопіль» покропили освяченою водою. Але і це не допомогло здобути першу перемогу у цьому сезоні.

У першому таймі все, здавалося б, складалося на користь «муніципалів». Вони контролювали м’яч, гостро атакували, створили кілька небезпечних моментів біля воріт суперника. Але відкрити рахунок завадила впевнена гра голкіпера гостей Сергія Чорнобая.

А на 65-й хвилині фатальним для освячених тернополян став штрафний удар. Дмитро Скоблов перекинув стінку, не залишивши Олександру Чурілову жодних шансів.

У наших було кілька нагод щоб зрівняти рахунок, але жодну з них вони так і не реалізували. Натомість гості уже в доданий арбітром час спромоглися забити другий гол.

Отже в активі ФК «Тернопіль» дві поразки і останнє місце. Можливо перед наступною грою варто зробити паломництво по святим місцям?