Тернополяни так хотіли перемогти у Харкові, що програли

0
136

Іван МарущакГравці “Геліосу” зі стартових хвилин показали, хто у домі господар. Попри те “муніципали” досить впевнено захищалися, не дозволивши господарям створити біля своїх воріт жодного небезпечного моменту.

Так було до 27 хвилини. Коли після подачі кутового Соколовський трохи втратив орієнтацію і заніс м’яч у власні ворота.

До завершення першого тайму на полі більше нічого цікавого у плані футболу не відбувалося. Зате було багато грубої гри і жовтих карточок.

У другому ж таймі мало що змінилося. Аж поки на 66-й хвилині гравець “Геліосу” Комарницький не отримав другу жовту карточку і не пішов з поля.

Через 10 хвилин тернополяни таки використали чисельну більшість. Перший гол у чужі ворота у цьому сезоні за ФК “Тернопіль” забив Курило.

Здавалося б, тепер є всі шанси вирвати перемогу. Проте на 81-й хвилині господарі провели швидку контратаку, яка завершилася влучним ударом Луценка, але не того, що генпрокурор.

А ще через 3 хвилини м’яч рикошетом від ноги Курила знову опинився у воротах тернополян.

На останній же хвилині гри команди зрівнялися у кількості гравців на полі – друга жовта і Клекот йде у роздягальню.

А на 4-ій доданій хвилині господарі ще й отримали право на 11-ти метровий, який впевнено реалізував той же Луценко.

Після гри головний тренер “муніципалів” Іван Марущак зауважив, що команда дуже хотіла перемогти, але не зуміла справитися з емоціями і це призвело до такого ганебного результату.

Вже після першого туру ФК “Тернопіль” зайняв у турнірній таблиці те саме місце, яке займав у минулому чемпіонаті – у самому низу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ