На Тернопільщині вирощують не лише мак, а й маріхуану

0
258

15953_900До кінця вересня в Україні діятиме оперативно-профілактична операція «Мак-2016». Поліцейські шукають і знищують незаконні посіви маку і коноплі.

Не залишилася осторонь і Тернопільщина. Тут уже є перші успіхи у боротьбі з бажаючими нажитися чужою бідою. Найбільше таких виявили у Збаразькому, Кременецькому і Бучацькому районах.

Сім’я із села Зелена Бучацького району на своєму городі вирощувала більше 2 тисяч рослин маку. І як не переконували господарі правоохоронців, що росте він винятково для випічки, факт внесли до Єдиного реєстру судових розслідувань.

У Жизномирі Бучацького району поліцейські виявили трошки менше незаконного посіву маку. Але цього також достатньо для відкриття кримінальної справи.

А ось у селі Стриївка Збаразького району на присадибній ділянці правоохоронці знайшли не лише мак, а й кілька десятків кущів маріхуани.

Усім любителям легкої наживи з допомогою наркотичної сировини варто пам’ятати, що за вирощування маку чи конопель можна опинитися у в’язниці і то надовго.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ