Усі – на Київ. Чи не всі?

0
295

тарифиУ профспілках прозріли. На другому році життя «по-новому»  хтось із профспілкових лідерів зауважив, що життя українців стає нестерпним – зарплати мізерні, тарифи шалені. Дивує, що помітили так швидко. Адже коли ти практично нічого не робиш і отримуєш за це непогані гроші, можна взагалі не звертати уваги на навколишнє. Але ні. Вони таки звернули і вирішили сказати вагоме слово з цього приводу.

6 липня на площі перед Верховною радою планують провести мітинг протесту проти тарифного терору. Бажаючих протестувати забезпечать транспортом. Очікуються десятки тисяч учасників.

Добре, що хоч хтось наважився встати на захист українців. Дивно, що мовчать тернопільські радикали. А вони б мали відправити до Києва якщо не автобус, то хоч якусь підводу. Адже їх лідер організовував тарифний майдан і з усією фракцією блокував трибуну. Навіть погрожував ночувати на розкладайці у залі Верховної ради. Ось тільки кілька останніх тижнів не чути Олега Валерійовича. На ток-шоу не ходить, по телевізору за правду не бореться. Недоброзичливці подейкують, що стоїть зараз його розкладайка на якомусь фешенебельному курорті і, знемагаючи під палаючим сонцем, думає Ляшко, як то українському народу полегшення якесь принести.

Мовчать з цього приводу чомусь і тернопільські «бютівці». Хоча їх лідер неодноразово звинувачувала уряд у завищенні тарифів і, навіть, звернулася з цього приводу до суду.

Не чути голосу «свободівців». Тихо сидить «Самопоміч». «Громадянська позиція» і «Народний контроль» також не видали жодного звуку. А про провладні партії мова взагалі не йде.

Але навіть без партійної підтримки профспілки обіцяють влаштувати загальнонаціональний страйк, якщо влада не прислухається до їх вимог.

Марко КЛЕВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ