На Львівщині вдарив грім, у Тернополі – почали хреститися

0
177
Рятувальники шукають тіла зниклих безвісти на Грибовецькому сміттєзвалищі
Рятувальники шукають тіла зниклих безвісти на Грибовецькому сміттєзвалищі

У Тернопільській обласній адміністрації провели нараду. У цьому нема нічого дивного. Наради там проводять досить часто. А чим ще людям займатися? Зійдуться, поговорять, приймуть якусь резолюцію і, дивишся, робочий день закінчився. Цього разу радилися, що робити зі стихійними сміттєзвалищами. В області їх назбиралося майже 750.

Цю тему ще б довго не порушували, якби не трагічні події у Львівській області, де під час пожежі на Грибовецькому сміттєзвалищі загинули люди. А для ліквідації самого стихійного лиха довелося залучати військову техніку.

Головуючий на нараді, перший заступник відсутнього голови ОДА запевнив присутніх, що найближчим часом проблему вирішать. Якщо не в повному обсязі, то хоча б частково. Планують навести лад на найбільших стихійних сміттєзвалищах. Щоб, так би мовити, не словом, а ділом показати іншим,  як повинно бути.

Сміття мають відсортувати, а тоді взятися і за його утилізацію. Тут дуже б знадобилася сміттєсортувальна лінія, яка на Тернопільщині ніби і є, бо на її придбання витратили 2 мільйони гривень, але якої ніби і нема, бо не функціонує. Просто ті, що засідали у «білому домі» до цих, так вміло нею розпорядилися, що вона сама перетворилася на купу сміття.

На вирішення проблеми зі стихійними сміттєзвалищами потрібно трішки грошей. А гроші у нас – завжди болюча тема. Тому не факт, що ми почуємо продовження цієї історії. Та як би там не було, нараду провели і можна братися за вирішення інших проблем.

Є надія, що до наступної візьмуться не лише після того, як станеться якась біда. А то у нас так прийнято – хреститися лише після того,  як добряче грім вдарить.

Руслан ДОРОТЯК

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ