Кіт, якого врятували тернопільські патрульні, чекає на господарів

0
135

У Тернополі патрульні врятували рудого кота. Про це ми повідомляли раніше у публікації. На спецлінію 102 надійшло повідомлення, що в підвальному приміщенні одної з багатоповерхівок на проспекті Степана Бандери голосно нявкає кіт. Інспектори Данута Токарська і Теймур Дадашев прибули рятувати хвостатика. Кіт був уже майже знесиленим.

Сайт Про Те поцікавився, яка доля пухнастого і що з ним. Речниця управління патрульної поліції Тернопільської області Катерина Метельська повідомила, що поліцейські подбали про кота. Передали представникам ГО «Ноїв ковчег».

– Котику нічого не загрожує, але він шукає нових чи попередніх господарів, – каже Катерина. – Наразі його обстежили.

Ми реагуємо на повідомлення, які надходять через спецлінію 102. Коли патрульні отримують завдання, що життю чи здоровʼю загрожує небезпека, такі повідомлення пріоритетні. Хтось може сказати, що врятувати життя тварини – це неважливо. Але згідно законодавства, принципів гуманності та міжнародного законодавства щодо захисту прав тварин – це також пріоритетне завданням охоронців порядку. Ми закликаємо усіх громадян появлятися повагу та співчуття до тварин. І ще раз дякуємо усім, хто долучився до цієї доброї справи.

Катерина Метельська зазначила, що рудий перебуватиме у волонтерів доти, доки з’являться гарні люди, які заберуть його у родину.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ