За матеріалами СБУ судитимуть організаторку псевдореферендуму на окупованих територіях Запоріжжя

0
30

Тернопільським управлінням СБУ завершено розслідування колабораційної діяльності жительки селища Розівка, яка добровільно пішла на співпрацю з ворогом та приєдналась до органів окупаційної адміністрації в Запорізькій області.

Слідчими встановлено, що після захоплення окупантами Розівки зрадниця брала участь у мітингах окупаційної влади та закликала співгромадян підтримати приєднання населеного пункту до складу «донецької народної республіки».

Також проросійськи налаштована колаборантка допомагала загарбникам організовувати фейковий плебісцит про «приєднання» Запоріжжя до складу країни-агресора, агітувала громадян брати участь у голосуванні, координувала роботу представників т.зв. «виборчої комісії», а також забезпечувала доставлення вже заповнених бюлетенів для підрахунку.

Досудове розслідування протиправної діяльності зрадниці завершено за процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури, а обвинувальний акт разом із беззаперечними доказами її вини скеровано до суду.

За порушення ч.5 ст.111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України зловмисниці загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років.

Системна робота Служби безпеки з документування діяльності організаторів незаконного псевдореферендум на тимчасово окупованих територіях України триває, адже злочини проти основ національної державності не мають строку давності і кожен винний рано чи пізно відповідатиме за законом.

Сектор взаємодії зі ЗМІ та громадськістю

УСБУ в Тернопільській області

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ