У Хмельницькому сперечаються якими мають бути громадські туалети – платними чи безкоштовними

0
1857

На сайті електронних петицій «Хмельницький LIVE» виклав своє бачення того чому громадські туалети у скверах Шевченка і Франка у Хмельницькому мають бути безкоштовними.

Автор пише:

«Платні туалети – це дискримінація малозабезпечених верств Хмельницького. Вбиральні у скверах Шевченка та Франка повинні стати безкоштовними.

Чому:

1. Хмельничани (платники податків) вже заплатили за будівництво цих туалетів. Вони ж продовжують сплачувати податки, наповнюючи міський бюджет, що дає змогу фінансувати функціонування туалету.

Можна скоротити непотрібні витрати (наприклад, фінансування газети “Проскурів”, яку ніхто не читає). Гроші, які витратили на реконструкція колеса огляду, що не є першою потребою, могли б забезпечити довгі роки обслуговування вбиралень. Проблема в пріоритетах, а не у відсутності грошей на утримання.

2) Центр міста відвідують діти, які не заробляють, пенсіонери, які отримують мінімальні пенсійні виплати та безхатьки. Платні туалети можуть бути для них проблемою.

3) Серед людей поважного віку є ті, хто має проблеми з сечостатевою системою. Вони вимушені користуватися туалетом кілька разів за годину, але не можуть цього зробити через низький дохід. Це сприятиме тому, що туалетом стануть дерева та кущі».

А за кілька днів з’явилася ще одна петиція в якій Сергій Олександрович Ткачук наполягає, що громадські туалети таки мають бути платними.

Чоловік зауважує:

«Платні туалети – це не дискримінація малозабезпечених верств Хмельницького. Вбиральні у скверах Шевченка та Франка ні в якому разі не повинні стати безкоштовними.

Чому:

1. Хмельничани (платники податків) мають право на чистий туалет. Тільки тоді коли за туалетом буде постійний нагляд, і прибирання декілька раз на день цього можна буде досягти.

2. По закону діти, пенсіонери та люди з обмеженими можливостями мають право на безкоштовне відвідування туалету.

3. Пропоную замість становлення туалету безкоштовним знизити вартість відвідування до 2.00 грн (середня вартість по місту)».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ