Каменяр посміхнувся: у Тернополі відмили пам’ятник Іванові Франку

0
191

17 червня 2021 року – у Тернополі відбулись роботи з очищення пам’ятника Іванові Франку, встановленого в центрі міста понад 15 років тому. Акцію при підтримці Тернопільської міської ради провів світовий виробник прибиральної техніки Karcher.

З року в рік протягом кількох десятиліть компанія Karcher допомагає у реставрації та збереженні унікальних архітектурних об’єктів по всьому світу: від колонад на площі Святого Петра у Ватикані до голів американських президентів на горі Рашмор. Проте, на думку керівництва компанії, культурна спадщина не буває незначною – у багатьох містах України вже успішно відбулись такі ж безпечні та безоплатні проєкти з очищення історичних пам’яток, громадських парків і площ.

“Щоразу ініціюючи новий очищувальний проєкт, ми усвідомлюємо важливість наміченої справи та розробляємо оптимальний план. Адже кожен об’єкт, за який ми беремося – не просто витвір мистецтва, а духовна спадщина людства. Її збереження – це обов’язок кожного з нас, чи не так?” – прокоментував акцію у Тернополі генеральний директор Karcher Україна Іван Бечко.

Протягом кількох годин містяни разом з представниками міської влади спостерігали за роботою фахівців Karcher, які вправно керували найсучаснішою професійною технікою. Перетворити звичайну комунальну задачу на ефектне та ефективне шоу допомогли справжні зірки чистоти: не лише потужна, а й комфортна при тривалій роботі підмітально-всмоктуюча машина KM 100/100 R Lpg; ідеальна комунальна машина для міських зелених зон MIC 35, ергономічна та з мінімумом викидів; справжня знахідка для прибирання невеликих площ у короткий термін, підмітальна машина KM 70/20 C; сміттєзбиральна машина IC 15/240 – оздоблена всмоктуючою трубою, вона швидко прибирає навіть у важкодоступних місцях. І нарешті, гордість компанії, трейлер HDS 13/35 De Tr1 – автономний апарат для очистки гарячою водою при високому тиску, незамінний у комунальному секторі.

Цього дня команда Karcher не лише повернула ясний погляд замисленій постаті Поета, а й продемонструвала безліч переваг інноваційних технологій у питаннях житлово-комунального господарства. Економічні, потужні і водночас екологічні рішення від світового лідера вже ефективно використовують у більш ніж 20 містах України.

Довідка

Karcher – провідний світовий виробник високотехнологічних систем чистки і прибирального обладнання. Сьогодні компанія, що була заснована 1935 року в Німеччині, є лідером світового ринку в галузі інноваційних технологій очищення.

Станом на 2020 рік концерн Karcher представлений 130 компаніями в 73 країнах світу зі штатом працівників у 13 500 осіб. Понад 50 000 торговельних і сервісних пунктів у всьому світі забезпечують безперебійне обслуговування клієнтів.

Офіційне представництво Karcher в Україні відкрито 2006 року. Штат працівників складає понад 250 осіб. 2018 року українське представництво було визнано дочірньою компанією Karcher номер один у світі.

Широкий спектр техніки і послуг Karcher орієнтований на побутових, комерційних і промислових споживачів. Компанія відома своїми очисниками високого тиску, обладнанням для догляду за садом і автомобілем, технікою для очищення підлоги та пилососами.

Інновації від самого початку є найважливішим фактором зростання і невід’ємною частиною корпоративної культури компанії. Близько 90% всіх продуктів Karcher, представлених у продажу, мають не більше п’яти років з моменту розробки. Загалом понад 1000 працівників займаються дослідженнями і розробленням у Karcher.

У всіх сферах своєї діяльності компанія приділяє велику увагу охороні довкілля і надає великого значення відповідальності бізнесу перед суспільством.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ