Громадських активістів Тернопільщини підтримає українсько-німецька програма

0
51

Громадські активісти та громади Тернопільщини мають можливість отримати підтримку на місцевий розвиток від українсько-німецької програми підтримки локальних ініціатив Київський діалог.

Критерії відбору команд:
1. Наявність у команді 3-5 осіб, із числа представників ОМС та громадських активістів.
2. Наявність у команди спільного бачення розвитку свого населеного пункту.
3. Наявність ідеї, реалізація якої сприятиме місцевому розвитку.
4. Наявність мотивації та готовності бути учасниками навчальних заходів.
Що чекає учасників та учасниць школи:

Навчання з тем адвокації та партисипації;
Менторство від експертів та експерток проєкту під час навчання та реалізації проєктів у своїх громадах;
Можливість отримати фінансування для реалізації малих проєктів на місцях;
По завершенню програми учасники та учасниці зможуть долучитися до спільноти випускників Київського Діалогу, яка налічує представників та представниць більш ніж з 10 областей.
Для участі в конкурсі потрібно до 18-го червня включно заповнити форму реєстрації за посиланням https://cutt.ly/6nU8yqk 

Довідково. Київський Діалог – це українсько-німецька програма підтримки локальних ініціатив та створення мережі змінотворців для демократичних перетворень в Україні. Київський Діалог стартував у 2005 році як формат міжнародних конференцій із суспільних та політичних тем, а у 2014-му став сприяти розвитку громадських ініціатив у регіонах України.

Даний конкурс проводиться в рамках проєкту «Розбудова соціального капіталу громадських ініціатив в українських регіонах», що реалізується німецькою ГО “Європейський Обмін” та Міжнародним Фондом “Відродження” у партнерстві з регіональними ГО за фінансової підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини.

Проєкт має на меті посилити адвокаційну спроможність громадських ініціатив у Полтавській, Запорізькій, Вінницькій, Тернопільській та Волинській областях шляхом проведення тренінгів, отримання досвіду проєктного менеджменту, доступу до мереж і експертизи, а також обміну кращими практиками з інших регіонів і країн

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ