Чи стане тернопільський пенсіонер суддею?

0
322

Влодко ПискатийВай, людоньки, спитати вас хочу. Може хто скаже – чи хлопа, який вже сімнайцять років на пенсії, ше до інституту возьмут?

 

Дуже мені вже прагнеться до якогось юридичного втрапити. Жиби потім суддею стати. Нє, ви собі шось зайве не помисліть. Я тут тойво не тойво – не за справедливість туда йти хочу. Просто подейкують, жи їм по 300 тисяч зарплати дають.

Ага, я також думав, жи мені вчулося – і має бути 30 тисяч. А ні. Таки 300. То я тепер дуже хочу суддею стати.

Кажут, жи такі зарплати їм дают, жиби вони судили чесно і хабарів не брали. Я вам клянуся, як клявся, коли бабу свою за жінку брав, жи буду сама чесніть, а на хабар навіть не гляну. Більше того, я вам ше клянуся, жи пропрацюю тіко єден місяць, возьму єдну зарплату і знов на пенсію піду.

Бо кіко мені вже старому тре? Ото якраз 300 тисяч і хватит до кінця життя. То я б собі на пам’ятник відклав і бабі своїй також. І ше б нам лишилося троха, шоб пожити як люди хоч кіка востанніх років.

А ше я вам так скажу – на хлопський розум. Я б їм не зарплати збільшував, жиби вони хабарі не брали і чесно судили. Я б закон такий надумав, жиби якби взяв чи шось не так засудив, то самого його так засудити, жиби літ з десять він з сім’єю тіко через грати видівся.

Але то тіко на хлопський розум таке видиться. А ті, хто надумав суддям такі зарплати давати –  їм видніше. Бо то виходить – жиби судді хабарів не брали, їм самим вирішили хабара дати.

Влодко ПИСКАТИЙ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ