Житель Івано-Франківська пропонує зрівняти із землею улюблене місце місцевих випивох

0
231

Про це повідомив Назар Левицький.

“Всі хто хоч раз проходив через привокзальний сквер в Івано-Франківську, бачили “славнозвісний” міні-маркет на перехресті гаркуші-лепкого, а також кафе “на гребені хвилі”- місця де цілодобово вся місцева і не тільки “інтелігенція” проводять світські бесіди на літніку (який працює круглорічно) за пляшкою. – пише він.
Я живу поруч і практично кожного дня там відбуваються конфлікти між цим особами чи я б назвав їх худобою, бидлом , здоровими мужиками які замість того щоб йти хоча б елементарно підмести цей сквер (вакансії на роботу відкриті завжди) сидять і заливаються алкоголем. В самому магазині сморід такий, що там нереально перебувати більше 2-х хвилин.
Ситуація 1 . На перехресті побудований красивий храм, багато людей ходять на служби. Уявіть собі ситуацію, коли стоїш біля храму, проходить служба і тут чуєш як біля магазину викрикають, матюкаються, штовхаються. Я це чув на власні вуха бачив на власні очі.
Ситуація 2. Прибуває потяг, туристи для прикладу, відповідно проходять через сквер до готелю чи в центр і бачить ситуацію, яку я описав вище. Як думаєте, яке враження складається в людей про місто?
І список можна продовжити до безкінечності…
Не так далеко від скверу є інші магазини, які працюють до пізна чи цілодобово і виглядають набагато презентабельніше.
Нещодавно в сквері встановили пост нагляду за громадським порядком. А толку з нього небагато – тусовки “еліти ” як були так будуть далі.
Моя думка – зрівняти з землею ці два заклади і не ганьбити місто.
Зробити територію зеленою зоною чи паркінгом (думаю це доречніше, оскільки поблизу офісних приміщень багато, а паркуватись немає де).
Погугливши я знайшов не мало дописів за останні 7 років, де люди скаржились на ці об’єкти, але результату як бачимо немає. Хто кришує ці наливайки?”

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ