Тернополянка ледь не померла через комарі

0
331

50-річна тернополянка через укуси комарів потрапила до лікарні. У середу 28 жовтня о 6 годині ранку бригада швидкої допомоги виїжджала на вул. Пирогова в Тернополі, де надавала допомогу 50-річній пацієнтці. – пише Овід

Вночі жінку покусали комарі, та прокинулася із набряком губ, обличчя, свербінням та головним болем.

Після оперативно наданої допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.

Після чисельних укусів комарів, які дуже сверблять і напухли медики радять придбати протигістамінні засоби, або креми, аби змастити ними уражені ділянки шкіри.

Окрім того, є такий народний засіб: розведіть чайну ложку соди на стакан кип’яченої води та змочіть ці місця.

Коли ніщо не допомагає, мерщій до лікаря.

Зазвичай напад комарів не може спричинити смерть. Але в історії згадані випадки, коли завдяки цим комахам страчували людей.

До такої страшної смертної кари приговорювали людей в тайговому регіоні Росії в старіші часи. Людину роздягали до гола і прив’язували до дерева неподалік від болотистої місцевості. Разом з комарами в такій місцевості активно орудували і мошки. В результаті від укусів та зневоднення загибель чоловіка наставала на 3-5 день.

Наблизити смертельний результат може і слабка імунна система людини. Вона дасть яскраву алергічну реакцію на антикоагулянти, які вводяться комарами в кров і спровокує набряки та задуху.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ