Конкретні поради, як лікуватися, якщо ви захворіли на коронавірус

0
3492

Про те, що робити і як лікуватися якщо коронавірус вас все ж не оминув, розповіла на своїй сторінці у Фейсбук Ольга Андрущак.

Схоже на те, що коронавірус прийшов до нас уже по дорослому. Невтішна статистична тенденція.

Ми серйозно зайнялись виробленням колективного імунітету.

Тому, якщо у вас кілька днів температура, з’явився кашель, немає смаку та нюху, відчуття безсилля та на додаток – пронос, то не списуйте це на простуду ,або кондиціонер.

Сміливо ставте собі діагноз і не ПАНІКУЙТЕ! Майже всі виздоровіють.

  1. Залишайтеся вдома. Цим ви зможете не сіяти хворобу на інших і вберегти себе від ускладнень. Отримайте консультацію свого сімейного лікаря по телефону.
  2. Багато пийте. За день потрібно випивати приблизно 3л рідини( чай, компот, вода). Можна не їсти, не страшно. А пити потрібно через не хочу.
  1. Не пийте жарознижувальні просто так, щоб стало легше. Пийте тільки тоді, коли температура піднімається ВИЩЕ 38.5. Найкраще вживайте парацетамол. Не збивайте температуру до 36.6 Зробите собі гірше.
  2. Не вживайте більше ніяких ліків. Вони неефективні. Противірусні не потрібні. Антибіотики інколи треба, але не завжди. З приводу антибіотиків варто радитися з лікарями.
  3. Якщо хочеться кашляти, то кашляйте. Не потрібно пити ліків від кашлю! Там зовсім інший механізм.
  4. Коронавірус – це десь 2 тижні, а потім іде на спад. Якщо багато п‘єте різних ліків, то ще довше може триматися. НЕ ПАНІКУЙТЕ. Наберіться терпіння і чекайте. Прислухайтеся до свого дихання. Якщо дихати легко і не має задишки, значить все не так погано. Якщо болить спина, під лопаткою, в ділянці нирок, ще десь, не страшно. Переболить і все буде добре. Головне – щоб дихати було нормально. Якщо ж з‘являється задишка, тоді необхідно кликати на допомогу, самі не справитеся, скоріше за все.

І головне – НЕ ЗАВАЖАЙТЕ ОРГАНІЗМУ ВИЗДОРОВІТИ. Більше ніяких ліків і почутих десь процедур. Зовсім скоро майже всі будуть мати імунітет.

Не панікувати. Берегти себе і будете здорові!

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ