Директорам івано-франківських шкіл потрібно готуватися до тісних контактів з поліцейськими

0
2070

У понеділок, 14 вересня, в Івано-Франківську нарешті повинен початися повноцінний навчальний рік. Попри те, що місто віднесли до «червоної» зони, міська влада все ж прийняла рішення відкрити школи.

Цього дня з нетерпінням чекають не лише батьки і діти, а й поліцейські. Принаймні такий висновок можна зробити якщо подивитися на те, що твориться сьогодні у сусідньому Тернополі.

Там також «червона» зона, але школи і садочки працюють уже давно. А сьогодні місцеві правоохоронці влаштували директорам шкіл і садочкам справжній терор. Нема у місті навчального закладу, який би обминули своєю увагою люди у формі. Але приходили вони не для того щоб розповісти дітям про якісь правила поведінки, а для того щоб оштрафувати директорів навчальних закладів за порушення правил карантину.

У тернопільській міській раді пообіцяли надати юридичну підтримку усім, кому виписали штраф у 17 тисяч гривень. Попри таку наполегливість місцевих правоохоронців школи і дитячі садочки Тернополя продовжать працювати.

Отже, шановні директори івано-франківських шкіл, якщо ваш заклад відвідує дитина якого поліцейського готуйтеся до того, що батько чи мати цієї дитини прийдуть виписувати вам штраф. І не виключено, що перед тим вони приведуть дитину до школи.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ