У лікарні на Тернопільщині хворі на коронавірус лежать на дошках і купують ліки за свої гроші

1
3053
Про це повідомила Марина Павлівна.
“Мене сьогодні просто розриває від злості, – пише в соцмережі жінка. – Моя мама захворіла вірусом Covid-19, труднощі з диханням, госпіталізували до Лановенцької ЦРЛ в Тернопільській області в інфекційне відділення. Як на мене, все має бути стерильно і чисто, але такого жахіття не то що подумати, я навіть уявити нічого гіршого не могла. Так ось, у палаті загалом брудно (нагадаю, відділення інфекційне, лікуються хворі на ковід), дверцята тумбочок відвалюються, хворі лежать на старих панцирних ліжках, у яких для того, щоб не прогинались пружини, підкладено дерев’яна дошка.
За словами мами, лежати неможливо, а коли вона сидить, то їй важко дихати. За ліки я взагалі мовчу, не дивлячись на те, що для хворих на COVID-19 вони безкоштовні, майже всі ми купували за власний кошт, бо вони у лікарні відсутні. А найголовніше, я безсила щось зробити, перевезти в кращі умови не можу, бо у Лановенцькій ЦРЛ таких умов просто нема, до іншої лікарні також не перевезуть, бо хвора на вірус. Повна безвихідь. Фото додаю, дата знімання вчора 03.09.2020.
Куди дивиться керівництво району, взагалі не розумію….невже важко з того, що виділяється на боротьбу з Ковід 19, не все загребти до кишені, а хоч привести в Божий вигляд відділення, хоч трохи виділити кошти. Сором. То як за чистотою в хаті оцінюють господиню, так можна за чистотою у відділені оцінити як керівництво лікарні, так і району”.

1 коментар

  1. Жах.Давно потрібно страхову медицину.наприклад як у сусідній Чехії,за пропонування винагороди лікареві можуть викликати поліцію.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ