У Хмельницькому кілька людей похилого віку стали жертвами шахрая, який сидить у в’язниці

0
231

Ця шахрайська схема давно відома – жертві телефонують і повідомляють, що хтось з близьких родичів потрапив у жахливу ДТП і терміново потрібні гроші на операцію, інакше постраждалому можуть ампутувати якусь кінцівку. Давно також відомо, що за цими шахрайствами переважно стоять люди, які відбувають покарання у в’язницях.

Попри це 5 жителів Хмельницького стали жертвами такого шахрайства. Усі вони вже пенсійного віку. А телефонували до них з в’язниці, яка знаходиться на території так званої ЛНР. Гроші з у постраждалих забирав ще один колишній ув’язнений все з тієї ж ЛНР.

40 відсотків він забирав собі, інші гроші перераховував своєму спільникові. Усього їм вдалося виманити 72 тисячі гривень.

До честі хмельницьких правоохоронців вони доволі швидко затримали зловмисника. Хоча для цього довелося відпрацювати усі готелі обласного центру, квартири, які здаються щодобово, переговорити з сотнями таксистів, переглянути відео з камер спостереження. А затримали зловмисника в одному з районних центрів.

Суд вже обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Але, при цьому, з можливістю внесення застави.

І чомусь здається, що заставу таки внесуть і скоро з’являться нові жертви цієї шахрайської схеми.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ