Вражаюча історія про те, як чоловік поміняв жінку з дитиною на машину

0
221
Фото ілюстративне

Ця шокуюча історія не видумка і не чиясь фантазія. Вона справді мала місце. Поки що не варто називати ні місто де все це відбулося, ні прізвища героїв.

А відбулося все це в одному з містечок Західної України. Так, так, саме в тому регіоні де люди щонеділі відвідують церкву, хрестяться, побачивши навіть маленьку капличку, годинами стоять у черзі до сповіді і попри це живуть так, що і розповісти страшно.

Словом були собі хлопець і дівчина. Зналися вони доволі давно, бо одинадцять років провчилися в одному класі. А після закінчення школи молоді люди не бачилися 5 років. Зустрілися вони на зустрічі випускників і після того вирішили більше ніколи не розлучатися.

Зняли квартиру і почали жити разом. З часом дівчина завагітніла. Ось тут і з’явилася на сцені мати хлопця. А мати у нас не проста – вона суддя районного суду. Жінка телефонувала дівчині і кричала, що її син ще не готовий стати батьком, щоб вона від нього відчепилася інакше дуже про це пошкодує.

А дівчина народила чудового хлопчика. Ось тільки батько з полового її не забрав. Тому що мама суддя поставила його перед вибором – підгузки і безсонні ночі або новенький автомобіль.

І хлопець вирішив, що машина за 20 тисяч доларів краща за візочок з немовлям.

А покинутій дівчині довелося шукати підтримку у рідних, друзів і психологів.

Якщо хто думає, що все це видумка, то на сайті того суду в якому працює заможна мама хлопця з новою машиною вже з’явилася не те щоб погроза, швидше легеньке попередження, що у всіх хто розповсюджує цю історію можуть бути великі неприємності.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ