Жителька сусідньої області розповіла, що їй найбільше сподобалося у Тернополі

0
197

Не так давно відвідала івент у файному місті Тернопіль, а вже на наступний тиждень «свіженьке» навчання з проектного менеджменту від

Освітньо-аналітичний центр розвитку громад

Як і обіцяла, роблю невеличкий фітбек місту:

Піша хода небезпечна для людей по об’їзній трасі через відсутність тротуару та вибоїни від злив.

Мережа громадського транспорту бажає тайм-менеджерських рішень та особливо оновлення.

Мережа таксі досить розвинена, тому ціни доступні (в порівнянні з Хмельницьким та навіть Сатановом), мені особисто сподобався сервіс 479 – рекомендую

Є багато приміських готелів, які ефективно конкурують, що спонукає до дотримання стандартів та критеріїв ціна-якість, якщо порівняти навіть з туристичним Кам’янець-Подільським (можу порекомендувати)

Глобус Тернопіль

Комфортний конференц зал, чисто, але, на жаль, після 22 години неможливо купити кави та поїсти.

Щоразу все більше дивує набережна біля озера (можу з впевненістю стверджувати про те, що вона змінюється впродовж вже 3-ох років) – це місце де можна відпочити, насолодитися краєвидом, провести час з користю та смаколиками. Тут на кожному кроці люди витрачають та заробляють кошти, але це все відбувається не нав’язливо і естетично, що аж перехоплює дух. Тут можна купити морозиво, кульки, поїсти на літній терасі, покататися на водному  чи повітряному транспорті. А ще не менш важлива потреба сучасних європейських міст – велодоріжки – тут вони не лише створені, а й існує вело культура.

Місто оживає від сучасних (щоб не писати інноваційних) рішень, які таки на кожному кроці — сонячні панелі, нові гідранти, телеграм меню декількох ресторанів через Qr-код (на мою думку вартувало б краще створити телеграм-бота, який би після сканування надавав перелік закладів > головне меню (в якому можна повернутися на початкову сторінку)  їжа/ напої.

Вуличні музиканти – це окрема моя любов, на жаль, не вдалося отримати максимум задоволення, але ж для того і є бажання приїхати до Тернополя за новими емоціями.

Алла ДАХНОВЕЦЬ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ