Як українська пенсіонерка стала дружиною американського військового і чим закінчилася ця афера

0
1249

Сьогодні існує доволі багато усіляких афер. Для прикладу – ваша банківська картка заблокована, вкажіть необхідні дані; ваш родич у поліції, потрібні гроші щоб вирішити цю проблему; ви виграли автомобіль, але, знову ж таки потрібні гроші щоб оформити документи на виграш.

Є ще одна доволі цікава афера. Хоча трапляється вона значно рідше. Можливо через те, що на відміну від телефонних дзвінків потребує трішки більше часу і зусиль.

А ось пенсіонерка Оксана Іванівна ледь не стала її жертвою. Жінка живе в одному з сіл Західної України. Їй 65 років. Дочка з сином давно на заробітках. З дітьми спілкується через скайп. І саме на скайп їй прийшло перше повідомлення. Спочатку вона на нього не відреагувала, бо було англійською мовою. А ось наступне було вже російською. Писав якийсь Джеймс Патерсон. Що випадково побачив її профіль і дуже вже вона йому припала до душі і хоче він познайомитися ближче.

Оксана Іванівна відповіла. Так почалося спілкування, яке продовжувалося майже чотири місяці. З’ясувалося, що її співрозмовник офіцер американської армії. У даний момент перебуває в Афганістані. Він вдівець, має 16-річного сина.

Слово за словом, повідомлення за повідомленням і Оксана Іванівна відчула, що спілкування це починає її затягувати. Джеймс був напрочуд милий, сипав компліментами, писав як мріє зустрітися з нею. Жінка відповідала, що старша від нього на сім років, але його це не зупиняло.

Оксана Іванівна закинула господарку, зате почала займатися собою – змінила зачіску, сіла на дієту.

Через місяць спілкування Джеймс запропонував одружитися. Це було як грім серед ясного неба, але жінка готова була погодитися і вже потайки почала будувати плани як переїде жити в Америку.

Але тут Джеймс написав, що його посилають на особливо небезпечне завдання і просив Оксану Іванівну молитися за нього. Що вона і робила, очікуючи нових повідомлень. Очікування затягувалося. Жінка не знаходила собі місця.

Аж ось десь через два тижні Джеймс написав, що живий, але в бою втратив ногу. Попри це йому вдалося знайти схованку з великою сумою грошей. Оскільки додому він їх переслати не може, то надішле бандероллю Оксані Іванівні, а вона, як його дружина, нехай ними розпоряджається.

Через якийсь час жінці зателефонував невідомий і розповів, що на її імя прийшла посилка. Ось тільки на митниці її заарештували і потрібно 2 тисячі євро щоб її забрати.

Хто зна як би розвивалися події якби в Оксани Іванівни була така сума. А так довелося розповісти про свою запізнілу віртуальну любов дочці. Та і спам’ятала жінку, пояснивши, що насправді вона має справу з аферистом.

Важко було Оксані Іванівні це сприйняти. І не одразу вона змогла це зробити. А Джеймс продовжував писати щоб вона швидше збирала гроші бо у посилці лежать 70 тисяч доларів і вона як його дружина має право на половину з них.

Тоді Оксана жінка зібралася з думками і написала, що якщо він справді її любить хай надішле дві тисячі доларів щоб вона могла вставити зуби. А то якось не пасує, що в роті у дружини такого бравого вояка лише два зуби.

Більше Джеймс їй не писав. Довелося знову повертатися до хатньо-городніх справ і заховати подалі мрії про заможне життя з вродливим американським офіцером. Попри це продовжує зберігати листування і інколи перечитує ті лагідні листи, які писав їй невідомий аферист…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ