У Хмельницькому боротися з раком тепер будуть за європейськими стандартами (фото)

0
1274

На Хмельниччині відкрили найсучасніший операційний блок, – про це повідомляється на сторінці «Слуга народу – Хмельниччина».

Хмельницький обласний протипухлинний центр зробив вагомий крок уперед до подолання раку. Для боротьби зі злоякісними пухлинами у медзакладі облаштували сучасний операційний блок за європейськими стандартами.

В операційному блоці встановили сучасні операційні столи, освітлювачі, електрохірургічні платформи, дихальну апаратуру. Новітня лапароскопічна стійка дозволяє виконувати широкий спектр оперативних втручань.

Наразі в закладі обладнано 5 операційних кімнат та допоміжних приміщень. Ремонтні роботи тривали понад вісім місяців. Тут використали лише екологічно чисті та сертифіковані будматеріали. А задля безпеки пацієнтів та персоналу створили унікальну систему вентиляції, фільтрації та кондиціонування повітря. Відтак, в операційну кімнату потрапляє максимально очищене повітря.

Загалом на операційний блок витратили близько 11 мільйонів гривень. Це кошти з Фонду регіонального розвитку, обласного бюджету та Національної спілки здоров’я України

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ