На Тернопільщині заборонили ловити делікатеси до пива

0
218

З 1 листопада 2018 року по 31 березня 2019 року забороняється вилов раків у рибогосподарських водних об’єктах, що знаходяться в межах діяльності Управління Держрибагентства у Тернопільській області. Заборона встановляються з метою забезпечення охорони, збереження природних запасів раків під час нересту та линьки. З відповідним наказом Тернопільського рибоохоронного патруля можна ознайомитись за посиланням.

«Зараз на території області розпочинається період линьки раків – вони скидають старий панцирний покрив. Поки новий покрив не затвердіє, раки можуть стати легкою здобиччю для хижака та браконьєрів, адже стають малорухливими. Період линьки раків, навіть в одній і тій самій водоймі, може змінюватися в різні роки. Він залежить від погоди, типу водойми та інших факторів» – повідомили у відомстві.

Лов цих біоресурсів в заборонений період є порушенням законодавства відповідно до ч. 4 ст. 85 КУпАП, за якою передбачено штраф у розмірі до 680 грн. Крім того, порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 25,5 грн за кожного незаконно виловленого рака.

Тернопільський рибоохоронний патруль закликає громадян дотримуватись встановленого природоохоронного законодавства. Якщо ви виявили факт браконьєрства – прохання оперативно повідомляти на телефони «гарячої лінії» відомства:  (0352) 27-70-34 та (097) 427-85-95.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ