В Івано-Франківську піклуються про людей, які люблять багато випити

0
419

В Івано-Франківську відкриють витверезник. Про це розповів мер міста Руслан Марцінків в ефірі радіо “Західний полюс“.

Повідомляється, що в лікарні Івано-Франківська все частіше надходять люди в стані алкогольного сп’яніння і це створює соціальну напругу. У зв’язку з цим у місті відновлюють роботу витверезника.

“Сьогодні це – величезна проблема. У міські лікарні, коли там приймають пацієнтів з коронавірусом або інфарктом, привозять людей, які зловживають алкоголем і вони знаходяться в приймальному відділенні” – підкреслив Марцінків.

Він додав, що обласна лікарня не приймає таких людей у відділення і залишає їх на вулиці. Тому створення центру тимчасового перебування для них є досить важливим питанням.

Заклад планують розмістити по вулиці Млинарській 2А. В даний момент за цією адресою знаходиться будинок нічного перебування для людей, які тимчасово втратили своє житло. В основному в ньому знаходяться бездомні, які перебувають в адекватному стані.

Всередині витверезника розмістять окрему команду фахівців, яка буде приймати людей в стані алкогольного сп’яніння.

“В закладі буде свій лікар та професійні фахівці, які будуть працювати з такою категорією людей. Довозити будуть по-різному, або правоохоронні органи, або швидка, в залежності від стану людини”, – додав мер Франківська.

 

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ