Особливості електрогрилю

0
174

Сучасний арсенал техніки для кухні дозволяє проводити кулінарні експерименти кожен день. Побутові прилади спрощують життя і економлять час, одночасно вносячи різноманітність в раціон харчування будь-якої сім’ї. Одним з таких пристроїв є настільний  гриль електрогриль – компактний агрегат з неймовірними можливостями. З його допомогою страви, які традиційно готуються на мангалі або відкритому вогні, можна отримати в умовах звичайної кухні.

Що можна приготувати

Функціонал домашніх електрогрилем дозволяє замінити кілька приладів. Власники всі переваги натурального приготування: м’ясо, рибу або овочі можна взагалі готувати без використання масла, при цьому у вас все одно вийде ідеальна золотава скоринка.

Залежно від типу моделі, на електрогрилі можна приготувати:

  • бездоганний соковитий стейк або рибу,
  • стушкувати м’ясо,
  • обсмажити хліб відразу з двох сторін, як на тостері,
  • приготувати піцу,
  • Раклет,
  • млинці, оладки,
  • гарячі бутерброди,
  • овочі гриль.

Смак їжі значно поліпшується, а час приготування скорочується. Готові страви легко засвоюються, тому що являють собою здорову їжу без зайвого жиру.

Особливості

Асортимент електричних грилів в нашому інтернет-магазині дуже різноманітний. Вибір типу приладу відбивається на зручності процесу приготування і використання техніки. Робоча частина, представлена нагрівальними елементами, це саме те, що впливає на процес готування. Потужність нагрівальних елементів визначає час приготування страви і впливає на кулінарні можливості гриля. Крім того, чим більше заявлена потужність, тим ширший діапазон страв буде доступно приготувати.

Сама поверхня, з якої стикаються продукти, може виконуватися з металу з антипригарним покриттям, склокераміки, натурального каменю або чавуну. Найдовговічнішою вважається поверхню, посилена титаном. Відзначимо, що Електрогрилі можуть мати знімну робочу поверхню, що істотно полегшує процес її очищення.

Для приготування кожного виду страв потрібно встановити певну температуру. Цю функцію виконує терморегулятор, керований або ручним поворотним регулятором (механічне управління), або цифровим процесором (електронне управління). Функція автовідключення є не у всіх моделях, однак вона може бути дуже корисна для тих, хто любить робити кілька справ одночасно.

При виборі електрогриль враховуйте не лише його функціональні особливості, але також форму і габарити робочої поверхні. Чим більше поверхня, тим більше страв можна приготувати за один раз і суттєво скоротити час. Наприклад, для 5 порцій бажано купувати електрогриль з робочою поверхнею в 500 кв.см.
БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ