Чому у селі на Івано-Франківщині двоє стареньких майже двадцять років живуть у хліві

0
2345

Проблеми у цій сім’ї почалися, коли єдина дочка вийшла заміж і народила сина. З того часу чи не кожного дня виникали сварки – зять хотів, щоб батьки дружини забралися з хати. І вони таки пішли. Пішли жити до хліва. І там мешкають у шестиметровій стайні вже майже 20 років.

82-річного пана Юрія і його 79-річну дружину Марію у селі Уторопи Косівського району Івано-Франківської області виявили волонтери, які розвозили селом харчі. Вони були просто вражені від того, в яких умовах живуть старенькі.

Від постійних сімейних чвар пані Марія злягла і тепер не встає з ліжка. Доглядає за нею тільки чоловік. Коли ж волонтери звернулися до дочки, та відповіла, що ніякої допомоги батьки не потребують.

З того часу, як старенькими зацікавилися волонтери, дочка вдома практично не буває. Зараз стареньким допомагає єдина на все село соціальна працівниця.

Щоб повернутися у будинок, пан Юрій навіть звернувся до суду і виграв справу. Доньку зобов’язали пустити батьків до будинку, а самій покинути помешкання. У виконавчій службі виконувати рішення суду не поспішають, чекають поки дідусь сам привезе виконавчого листа, бо без нього виселити доньку не можуть.

Старенькі сподіваються, що знайдуться люди, які їм допоможуть, бо не хочуть доживати в хліві.

Пані Марія каже: ми пропадаємо, я каліка першої групи, ще й на цукор слаба.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ