Чи не почнуть у місті на Хмельниччині скоро спалювати людей хворих на коронавірус

0
6062
Олександр Супрунюк

У місті Нетішин, що на Хмельниччині коронавірус підтверджено у 37 чоловік. Вчора стало відомо, що захворіли одна дитина, пенсіонерка і працівник ХАЕС.

Міський голова міста Олександр Супрунюк визнає, що локалізувати спалах хвороби не вдалося. І основною причиною вважає відвідування людьми храмів на Великдень.

Саме там люди і могли заразитися. А далі вірус поширився у сімейному колі і серед сусідів. Не всі інфіковані одразу зверталися до лікарів. Та й тести роблять аж у Хмельницькому, а там лабораторія перевантажена. Тому результати стають відомими тільки через кілька днів.

Виходячи з того, що кількість хворих у місті постійно збільшується, міський голова дав розпорядження оприлюднювати у соцмережах адреси будинків у яких проживають інфіковані люди. Прізвище хворого не вказується, зате вказується під’їзд і поверх.

Олександр Супрунюк свого слова таки дотримав. Кілька годин тому на його сторінці у Фейсбук з’явилося 15 адрес людей, які хворіють на коронавірус.

Коментуючи цей факт хтось зауважив, що не варто зупинятися на цьому, а почати оприлюднювати адреси людей хворих на туберкульоз, цукровий діабет і гепатити.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ