Під час карантину жителька Прикарпаття перетворила своє життя на казку

0
1029

Карантин — це час, коли в силу певних обставин доводиться обмежити пересування. Але коли ти людина творча, то сидіти вдома, просто склавши руки, нудно. Хтось малює, хтось вишиває, а калушанка Романа Площанська — створює цікаві образи, причому не лише героїв кінофільмів, а й різних казкових створінь.

Моделлю Романа Площанська виступає сама. Як виникло таке захоплення, майстриня з боді-арту розповіла «Вікнам»:

«Скажу, що в мене карантин проходив відносно спокійно. Дотримуюсь усіх обмежень і правил, бо розумію, що це серйозна справа. Але дуже важко психологічно. З одного боку, багато часу на творчість, з іншого — не хочеться нічого, тому що немає впевненості у завтрашньому дні. Але хіба карантин був би стерпний, якби не було мистецтва!? Тому я вирішила робити собі і своїй дочці bodyart, розважаючи таким чином себе, друзів та знайомих».

Ідеї для образів черпає в телефонній програмі Pinterest.

кільки під час ізоляції Романа залишились з донькою удвох, то приміряє образи на собі. Проте зауважує:

«Але, гадаю, що після закінчення карантину я це швиденько виправлю».

Романа розповідає, що складно розмальовувати себе самій тим, хто ніколи не малював раніше. Це потребує знань і фантазії. Але також, щоб навчитись, можна відкрити YouTube, вибрати мейк, який вас цікавить і виконувати його поступово крок за кроком, радить калушанка. Якщо ж у вас немає навичок, потрібно безліч раз пробувати і набивати руку, тоді все вийде. Романа зазначає:

«Раджу всім, хто хоче спробувати, зробити грим, використовувати професійні фарби для тіла. Вони добре поводяться на шкірі і не викликають алергії».

Романа використовує Senjo-Color Basic —  професійний грим на водній основі. Фарбу для тіла наносить аерографом. Атрибутами, що доповнюють образ, стають перуки, які замовляє в інтернет-крамницях.

Щодо вибору образів калушанка зазначає:

«Спочатку я я зробила маску і образ на тему «коронавірус». Потім ішли великодні свята, тож, вирішила зробити грим пасхального кролика. Також запрошувала людей створювати образи разом. Їхня ідея — моє перевтілення. Було дійсно дуже душевно, весело та цікаво».

Романою пишаються рідні та друзі, а ще вона отримує схвальні відгуки в соцмережах:

«Часто пишуть мені в приватні повідомлення стільки приємних слів, що аж крила виростають».

Калушанка радить сприймати карантин або режим ізоляції як можливість вдосконалити себе і свої навички і закликає берегти себе та рідних.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ