На Тернопільщині 20 років приховували землю після смерті власника

1
309

На Кременеччині прокуратура вимагає передати громаді земельну ділянку площею понад 2,5га вартістю більше 1 млн грн.

Кременецькою місцевою прокуратурою проводиться системна робота щодо виявлення майна, яке може бути передане у власність територіальних громад та державі.
Встановлено, що на території Шпиколосівської сільської ради знаходиться земельна ділянка площею понад 2,5 га, власник якої помер більше 20 років тому, а спадкоємці у вказаної особи відсутні.

Оскільки орган місцевого самоврядування не вжив заходів щодо передачі у комунальну власність земельної ділянки, місцева прокуратура пред’явила позов до суду з вимогою передати у власність громади землю вартістю більше 1 млн грн.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

1 коментар

  1. Шось не вяжеться у місцевої прокуратури з цифрами, згідно даних, які подані/ розглядаються/ та приймаються на засіданнях ВР України, оціночна вартість 1 га з./д. становить 3-5 тис.грн., тобто вартість не оформленої з.д. становить 9-15 тис.грн., що орієнтовно відповідає місячній сумі зар./плати 1-го працівника прокуратури. Що у такому випадку сказали/зробили би – Лукашенко, Кім Чен Ін.
    У нас навіть керівник районної та областної прокуратури у відставку не підуть, бо всім все одно, з такими то зар./платами та надбавками, дякую.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ