Завдяки коронавірусу у Тернополі скоро з’являться нові мільйонери

1
13597

Тернополяни обурені цінами на медичні маски та антисептики в місцевих аптеках.

21 березня користувачка фейсбуку Лариса Михальська поділилася неприємним досвідом купівлі засобів захисту: “Годину тому чоловік спробував купити маски. В нашому районі – вулиця Злуки з трьох аптек маски були тільки в одній – тій, що за магазином “Квіти” біля унівурсаму. Вгадайте, за якою ціною? По 23 гривні (вони коштують 1 грн. 60 коп Звичайні, однлразові, паперові). А розчин для дезінфекції в магазині ”Щодня” по 160 грн. Совість Є? Як можна наживатися на людській біді? Хто має контролювати таких бариг?”. – повідомляє Область

Її пост прокоментувала речниця речниця Тернопільської міської ради Мар’яна Зварич, зазначивши, що “зобовязання контролювати ціни на медичні препарати, обладнання – на Держлікслужбі та Кабінеті міністрів України. Законодавством заборонено міській раді проводити перевірки і т.д. Для цього є державний орган, який, як кабмін казав, буде реагувати”.

Користувачі соцмережі висловили думку, що в умовах надзвичайної ситуації стежити за цим мала б місцева влада. Представниця Тернопільської міськради відповіла: “Була зустріч з представниками аптек, де вони сказали, що масок немає у поставщиків. Щодо цін теж їх просили, але важелів економічного чи будь-яких інших впливу ми не маємо. Це може контролювати служба, про яку я казала вище”.

Докладніше за посиланням: https://www.facebook.com/ttb.myhalska

1 коментар

  1. Вміє Зварич викручуватись… Хто ж то та служба яка має все таки реагувати… Що за відповідь зміствона на запитання….

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ